O NÁS

Počátek firmy Šiba s.r.o. se datuje od podzimu r. 1989. Od počátku bylo hlavním cílem vytvořit dynamickou prosperující soukromou firmu, orientující se na výrobu a prodej pouzder a příslušenství na hudební nástroje a služeb v oblasti kulturních, společenských a sportovních akcí. Díky dlouholetému aktivnímu působení v oblasti hudby se podařilo zúročit nabyté zkušenosti a postupem let vybudovat specializovanou firmu se širokým výrobním a prodejním sortimentem. V roce 2013 jsme náš výrobní sortiment rozšířili o pojízdná pódia, která splňují nároky na jednoduchou obsluhu, časovou úsporu a prostorovou flexibilitu.


V naší nabídce  na www.siba.cz naleznete pojízdné pódium, mobilní pódium, mobilní tribuny, mobilní jeviště a hlediště, zastřešené pódium, mobilní taneční parket, nášlapné bariéry, plotové zábrany, trussové konstrukce atd. včetně veškerého příslušenství, které je potřebné k zajištění veškerých kulturních, sportovních a společenských akcí.

Pojízdné pódium si od nás můžete i jednorázově pronajmout. Zajišťujeme pronájem pódia včetně jeho dopravy na místo určení, stavby našimi vyškolenými techniky a odvozu pódia zpět po skončení akce.

Námi nabízená pojízdná pódia splňují veškeré technické normy pro provoz na pozemních komunikacích.